Çözüm Ortağınız
HGS SOSYAL HİZMETLER

Kurumsal Değerlerimiz;

- Sunduğu tüm hizmetlerde müşteri takdiri kazanmak,
- Güvenilir olmak,
- Günümüz koşullarının gerektirdiği ölçülerde hizmetlerini iyileştirmek,
- Çevreye duyarlı olmak,
- Müşterilerine ve tüm çalışanlarının haklarına saygılı olmaktır.

Çözüm Ortağınız

HAKKIMIZDA

1998 Yılından itibaren sizlere hizmet vermekte olan HGS  ‘ nin çıkış noktası, hizmet sektöründeki müşterinin karşılaştığı en önemli sorun olan kaliteli hizmet eksiğidir. HGS , sektördeki bu eksikliği müşterilerine vizyon sahibi ve eğitimli insan gücü tedarik ederek giderir. HGS , Kurumlara destek hizmetleri vermek için yola çıkar. Kurumsal şirketleri istihdam etmeyi seçer ve “çözüm ortakları” adı altında sektörün, kendi alanlarındaki profesyonel firmalarıyla stratejik ortaklık kurar. Böylelikle firmanızın ana uzmanlık faaliyetleri sürerken ortaya çıkan ihtiyaçları HGS SOSYAL HİZMETLER tarafından en iyi şekilde karşılanır.
 
HGS SOSYAL HİZMETLER, Şirketlerde yüksek maaliyetlere neden olan atıl kapasite fazlalığını önler ve çalıştırdığı kalifiye elemanlarla sağladığı hizmetler sayesinde şirketlerin maliyetlerinin yükselmesini engeller.
 
HGS, Faaliyetini sürdürdüğü 1998 yılından bu yana bir çok alanda verdiği hizmetlerle, arzuladığınız kaliteyi, sürekliliği sizin adınıza profosyonelce ve daha verimli olarak gerçekleştirir.
 
Çözüm ortağı olarak HGS SOSYAL HİZMETLER...

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

HGS SOSYAL HİZMETLER; Hizmet sektöründe zamanla elde ettiğimiz tecrübeler ve müşterilerimizle kurduğumuz sıcak ilişkiler sayesinde müşterilerimiz için ilk olmak,  tüm temizlik gereksinimlerinizi eksiksiz yerine getirerek müşteri beklentilerini aşmak.
 
Vizyonumuz
 
Güvene dayalı iş ortaklığı: Müşterilerimiz ve çalışanlarımız için etik, sözüne sadık yasalara bağlı olarak hizmet vermekteyiz.
 
Yeni Teknoloji Kullanımı: Makine, yöntem ve donanım hizmetlerinde dünya teknolojisini kendi bilgi birikimimizle değerlendirerek, müşterilerimizin hizmetine sunmak.
 
Kalite: Kalite, mükemmeli yakalama hedefimizin en önemli unsurudur. Müşteri ihtiyaçlarına en hızlı güvenilir çözümler üreterek müşteri sürekliliğini sağlamak ve vazgeçilmez olmak istiyoruz.
 
Deneyim,Yetkin personel ve Sürekli Gelişme: Saygı, güven ve takım çalışmasının sinerjisi, verdiğimiz hizmete yansımakta, uzun yıllardır varlığını sürdüren bir şirket olmanın tecrübesi bizi kurumlar arasında güçlü kılmaktadır.

HGS SOSYAL HİZMETLER

HGS SOSYAL HİZMETLER büyük kurum ve kuruluşlara verilen hizmetler konusunda uzmanlaşmıştır. Talep edilen  hizmet ile ilgili analiz ekibimiz yerinde incelemeler yapmakta ve işe en uygun personel, malzeme, makina ve çalışma düzenini temin etmektedir. 
 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Şehit Ertuğrul Kabataş Cad. No:2/5 Mecidiyeköy, Şişli - İstanbul     

Telefon: 0212 212 47 10
                0212 212 47 11

Faks:      0212 212 47 05