BAYİLİKLER

BAYİLİKLER

ENTOKİM
 
HGS SOSYAL HİZMETLER olarak İlaçlama sektöründe 30 yılı aşkın tecrübe ile sağlıklı ortamlar için çalışan Entokim’in Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermekteyiz.
 
Entokim, Çevreci anlayışını, Bilim ve Teknolojinin etkin ve doğru kullanımı ile pekiştiren kaliteli, doğaya dost ve orijinal ürünlerden oluşan portföyü ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılarken, sektöre yenilikleri kazandıran, farklılık yaratan ve değer katan çalışmalarını HGS SOSYAL HİZMETLER ile birlikte sürdürmektedir.


ADA YAPI
 
Çözüm ortağı olduğumuz ADA YAPI
 
Yurtiçi ve yurtdışındaki önemli referansları ile inşaat sektöründe mühendislik hizmeti destekli faaliyetlerini her geçen gün portföyüne kattığı yeni ve ileri teknolojili ürünler ile sürdürmektedir.
 
ADA YAPI aşağıdaki alanlarda faaliyet göstermektedir:               
 
- Su Yalıtımı
- Titreşim Yalıtımı
- İç Mimari Ürünler
- Yapay Spor Tesisleri
- Prefabrik Membran Yapılar

NİZAM ELEKTRİK

Nizam Elektrik ile birlikte elektrik konusundaki bütün ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz.
 
SONGURLAR NALBURİYE
 
Nalburiye ve yapı malzemeleri ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz çözüm ortağımız Songurlar Nalburiye ile hizmetinizdeyiz.

HGS SOSYAL HİZMETLER olarak çözüm ortaklarımız ile birlikte hizmet verdiğimiz diğer alanlar aşağıda sıralanmıştır;

- Gıda
- Hırdavat
- Promosyon
- Matbu işler
- Temizlik malzemesi
- Ambalaj
- Züccaciye
- Elektrik
- Tekstil
- Güvenlik Hizmetleri

 
DEZENFEKTE HİZMETİ

DEZENFEKTE HİZMETİ

İstanbulda çeşitli lokasyonlarda coronaya karşı HGS Sosyal Hizmetler hizmet vermektedir.
 
HGS Temizlik tarafından corona virüs tedbirleri kapsamında, yeterli ve donanımlı ekibimiz ile otogarlar,otobüslerde(toplu taşıma araçlarında),alışveriş merkezlerinde, tüm yaşam alanlarında dezenfekte hizmetimiz devam etmektedir. Dezenfektasyon; Cansız ortamdaki bakteri endosporları dışında kalan mikroorganizmaların öldürülmesi yada üremelerinin durdurulması işlemine denilmektedir. Bu amaçla kullanılmakta olan kimyasal maddelere dezenfektan denir. HGS Temizlik ekibi olarak bu anlamda dezenfekte hizmetimizi sunmaya devam ediyor olacağız.
 
 

KURUMSALHİZMETLER

KURUMSAL HİZMETLER

HGS SOSYAL HİZMETLER büyük kurum ve kuruluşlara verilen hizmetler konusunda uzmanlaşmıştır. Talep edilen  hizmet ile ilgili analiz ekibimiz yerinde incelemeler yapmakta ve işe en uygun personel, malzeme, makina ve çalışma düzenini temin etmektedir. 
 
2016 yılından itibaren İ.E.T.T Toplu Taşıma ve Metrobüs Garajlari'nın işletmesini sürdürmekte olan firmamız 7 / 24 esaslı olarak bu garajlardaki tüm temizlik, yakıt ikmal, otobüs manevra, otobüs iç - dış yıkama ve bilgi işlem veri giriş hizmetlerini Mercedes Benz Türkiye A.Ş. adına yürütmektedir. 
 
Hizmet verilen toplam alan 200.000 m2 'dir. Bu alanlarda tüm çevre , açık alan, bina ve otobüslerin temizlik ve diğer hizmetleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. 
PROFESYONELTEMİZLİK

PROFESYONEL TEMİZLİK

HGS SOSYAL HİZMETLER, Türkiye’nin ve Dünya’nın en önemli firmalarına, kusursuz temizlik hizmeti vermek konusunda uzman bir firmadır. Çevreye ve canlılara zarar vermeyen kimyasal maddeler, doğru makina ekipman ve kalifiye personeliyle hijyenik ve kaliteli hizmet sunar.
 
- Alışveriş Merkezleri 
- Havaalanları
- Otoparklar
- Oteller ve Toplantı Merkezleri
- Sağlık ve Eğitim Kurumları
- Büyük Ölçekli Binalar

için çözüm ortağınız HGS SOSYAL HİZMETLER
OKULTEMİZLİĞİ

OKUL TEMİZLİĞİ

HGS SOSYAL HİZMETLER ve Gıda Mad. San. Tic. Ltd. Şti. 1998 yılından günümüze okul temizliği ve hijyeni konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Bu konudaki hassasiyetimiz yaptığımız işin sadece bir temizlik işi olmadığının  istikbalimiz olan çocuklarımızı daha sağlıklı bir ortamda eğitim görmelerinin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olmamızdır. Çocuklarımızın daha hijyen bir ortamda eğitim almaları için, süpürge ve faraş ile temizliğe son verdik.

Firmamız, okulunuzun temizliğini vakumlama sistemi ile en uygun kimyasal, sarf malzemelerle yapmayı kabul ve taahhüt eder.
TESİSYÖNETİMİ

TESİS YÖNETİMİ

HGS TEMİZLİK , Firmaların ana faaliyetleri dışında zaman ve emek harcadıkları tesis yönetimi hususunda da müşterilerine hizmet verir.

Tesislerde müşterilerin iş süreçlerinin ve destek hizmetlerinin sevk ve idare metodu ile tek bir elden ve sorunsuz olarak   yürütülmesini sağlar.

Böylelikle firmanın, maliyetten ve insan kaynağından tasarruf etmesini sağlayan HGS alanında yeterli bilgi ve deneyimle çözüm ortağınızdır.
EVTEMİZLİĞİ

EV TEMİZLİĞİ

HGS Sosyal Hizmetler; 
 
Güven, Hijyen ve Müşteri Memnuniyeti Önceliğimizdir.
 
Ev temizliği, özen isteyen bir iş olduğu gibi dürüstlük ve güven gibi bir takım ilkeleri de beraberinde getirmektedir.
 
HGS Temizlik,1998 yılından bu yana bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
 
HGS Temizlik, yıllardır bu sektörde olup işin en sağlıklısını ve en kalitelisini yapmaktadır.
İNŞAAT SONRASITEMİZLİK

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

HGS Sosyal Hizmetler ;

Şirketi olarak diğer temizlik hizmetlerimizde olduğu gibi İnşaat Sonrası Temizlik hizmetimizde de güvenilir ve titiz temizlik anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin evlerinize ve iş yerinize ferah ve etkili bir hizmet sunuyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik hizmetimiz ile evinizde ve iş yerinizde inşaat sonrası oluşan kirlilik, işinde uzmanlaşmış geniş kadromuz ile titiz ve itina ile temizlenir.
BORDROLAMA

BORDROLAMA

HGS Sosyal Hizmetler;

İşverenleri çeşitli sebeplerle istihdam edemediği personeli yasal mevduatlar çerçevesinde kendi bordrosunda tutar.

Böylece iş verenlerin ana faaliyetlerinde yoğunlaşarak bu konuda daha az zaman harcamalarını, kaliteli personele ulaşmalarını ve maaliyetlerini düşürmelerini sağlar.

HGS SOSYAL HİZMETLER

HGS SOSYAL HİZMETLER büyük kurum ve kuruluşlara verilen hizmetler konusunda uzmanlaşmıştır. Talep edilen  hizmet ile ilgili analiz ekibimiz yerinde incelemeler yapmakta ve işe en uygun personel, malzeme, makina ve çalışma düzenini temin etmektedir. 
 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Şehit Ertuğrul Kabataş Cad. No:2/5 Mecidiyeköy, Şişli - İstanbul     

Telefon: 0212 212 47 10
                0212 212 47 11

Faks:      0212 212 47 05