Corona Virüse Karşı HGS Temizlik Dezenfekte Hizmeti

Corona Virüse Karşı HGS Temizlik Dezenfekte Hizmeti

İstanbulda çeşitli lokasyonlarda coronaya karşı HGS Temizlik hizmet vermektedir.
 
HGS Temizlik tarafından corona virüs tedbirleri kapsamında, yeterli ve donanımlı ekibimiz ile otogarlar,otobüslerde(toplu taşıma araçlarında),alışveriş merkezlerinde, tüm yaşam alanlarında dezenfekte hizmetimiz devam etmektedir.  HGS Temizlik ekibi olarak bu anlamda dezenfekte hizmetimizi sunmaya devam ediyor olacağız. Crystalin Antiseptik & Dezenfektan ürünleri kullanmaktayız. *Crystalin; Hipokloröz asit (HOCl) etken maddeli fizyolojik bir antiseptik ve dezenfektandır. T.C Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.
 
 

 Mercedes Benz Türkiye A.Ş.

Mercedes Benz Türkiye A.Ş.

HGS TEMİZLİK firması 2016 yılından itibaren İ.E.T.T Toplu Taşıma ve Metrobüs Garajlari'nın işletmesini sürdürmekte olan firmamız 7 / 24 esaslı olarak bu garajlardaki tüm temizlik, yakıt ikmal, otobüs manevra ve bilgi işlem veri giriş hizmetlerini Mercedes Benz Türkiye A.Ş. adına yürütmektedir. Bu anlamda çalışmalarımız ve çözüm ortaklığımız profesyonelce devam etmektedir. 

Hizmet verilen toplam alan 200.000 m2 'dir. Bu alanlarda tüm çevre , açık alan, bina ve otobüslerin temizlik ve diğer hizmetleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. 
Web Sitemiz Yenilenmiştir

Web Sitemiz Yenilenmiştir

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına daha işlevsel , aradığınız bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşabileceğiniz güncel son teknolojiye uygun bir web sitesi hazırlamış bulunmaktayız.  
 
HGS TEMİZLİK firmasının kurumsal kimliğini yansıtan tasarım çizgisinde siz ziyaretçilerimizin aradıkları tüm bilgilere en hızlı ve en kolay şekilde ulaşmanızı amaçlıyoruz.
Eğitim ve Öğretim Kurumlarımızda Dezenfektan Uygulaması

Eğitim ve Öğretim Kurumlarımızda Dezenfektan Uygulaması

Firmamız Eğitim ve Öğretim kuruluşlarının hizmet alımı konusunda günümüze kadar 'çözüm ortağı' olmakla beraber kurumlardaki çalışma koşullarındaki tecrübesiyle hijyeni ön plana çıkarmıştır. Firmamız çocuklarımız bulunduğu Eğitim ve Öğretim kurumlarının daha sağlıklı ve hijyen bir ortam sağlaması amacıyla okullarımızda dezenfektan hizmeti vermektedir.

HGS TEMİZLİK

HGS TEMİZLİK büyük kurum ve kuruluşlara verilen hizmetler konusunda uzmanlaşmıştır. Talep edilen  hizmet ile ilgili analiz ekibimiz yerinde incelemeler yapmakta ve işe en uygun personel, malzeme, makina ve çalışma düzenini temin etmektedir. 
 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Şehit Ertuğrul Kabataş Cad. No:2/5 Mecidiyeköy, Şişli - İstanbul     

Telefon: 0212 212 47 10
                0212 212 47 11

Faks:      0212 212 47 05