Corona Virüse Karşı HGS SOSYAL HİZMETLER Dezenfekte Hizmeti

Corona Virüse Karşı HGS SOSYAL HİZMETLER Dezenfekte Hizmeti

İstanbulda çeşitli lokasyonlarda coronaya karşı HGS SOSYAL HİZMETLER hizmet vermektedir.
 
HGS SOSYAL HİZMETLER tarafından corona virüs tedbirleri kapsamında, yeterli ve donanımlı ekibimiz ile otogarlar,otobüslerde(toplu taşıma araçlarında),alışveriş merkezlerinde, tüm yaşam alanlarında dezenfekte hizmetimiz devam etmektedir.  HGS SOSYAL HİZMETLER ekibi olarak bu anlamda dezenfekte hizmetimizi sunmaya devam ediyor olacağız. Crystalin Antiseptik & Dezenfektan ürünleri kullanmaktayız. *Crystalin; Hipokloröz asit (HOCl) etken maddeli fizyolojik bir antiseptik ve dezenfektandır. T.C Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.
 
 

 Mercedes Benz Türkiye A.Ş.

Mercedes Benz Türkiye A.Ş.

HGS SOSYAL HİZMETLER firması 2016 yılından itibaren İ.E.T.T Toplu Taşıma ve Metrobüs Garajlari'nın işletmesini sürdürmekte olan firmamız 7 / 24 esaslı olarak bu garajlardaki tüm temizlik, yakıt ikmal, otobüs manevra ve bilgi işlem veri giriş hizmetlerini Mercedes Benz Türkiye A.Ş. adına yürütmektedir. Bu anlamda çalışmalarımız ve çözüm ortaklığımız profesyonelce devam etmektedir. 

Hizmet verilen toplam alan 200.000 m2 'dir. Bu alanlarda tüm çevre , açık alan, bina ve otobüslerin temizlik ve diğer hizmetleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. 
Web Sitemiz Yenilenmiştir

Web Sitemiz Yenilenmiştir

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına daha işlevsel , aradığınız bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşabileceğiniz güncel son teknolojiye uygun bir web sitesi hazırlamış bulunmaktayız.  
 
HGS SOSYAL HİZMETLER firmasının kurumsal kimliğini yansıtan tasarım çizgisinde siz ziyaretçilerimizin aradıkları tüm bilgilere en hızlı ve en kolay şekilde ulaşmanızı amaçlıyoruz.
Eğitim ve Öğretim Kurumlarımızda Dezenfektan Uygulaması

Eğitim ve Öğretim Kurumlarımızda Dezenfektan Uygulaması

Firmamız Eğitim ve Öğretim kuruluşlarının hizmet alımı konusunda günümüze kadar 'çözüm ortağı' olmakla beraber kurumlardaki çalışma koşullarındaki tecrübesiyle hijyeni ön plana çıkarmıştır. Firmamız çocuklarımız bulunduğu Eğitim ve Öğretim kurumlarının daha sağlıklı ve hijyen bir ortam sağlaması amacıyla okullarımızda dezenfektan hizmeti vermektedir.

HGS SOSYAL HİZMETLER

HGS SOSYAL HİZMETLER büyük kurum ve kuruluşlara verilen hizmetler konusunda uzmanlaşmıştır. Talep edilen  hizmet ile ilgili analiz ekibimiz yerinde incelemeler yapmakta ve işe en uygun personel, malzeme, makina ve çalışma düzenini temin etmektedir. 
 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Şehit Ertuğrul Kabataş Cad. No:2/5 Mecidiyeköy, Şişli - İstanbul     

Telefon: 0212 212 47 10
                0212 212 47 11

Faks:      0212 212 47 05